Facebook
Google Plus
Youtube
Instagram
Pořádáme

 

Poradame-Moravskoslezska-liga   Poradame-Brnensky-tucnacek   Poradame-Majove-Brno   Poradame-Velka-cena-Brna        

KPSP Kometa Brno pořádá každoročně několik významných mezinárodních, ale i krajských či městských závodů v plavání. Mezi nejznámější plavecké závody patří: Velká cena Brna v plavání, Májové Brno, Brněnský tučňáček…

 

Velká cena Brna v plavání

Velká cena Brna v plavání, je každoročně součástí Českého poháru v plavání a jedná se jednu z nejprestižnějších akcí u nás. Velká cena Brna se koná tradičně v listopadovém termínu v  brněnském 25-ti metrovém bazénu na Lesné. Závodů se pravidelně zúčastňuje kompletní česká plavecká špička a mnoho kvalitních plavců z mezinárodního pole. Tento závod je označován jako nejlepší závod konaný na území ČR a to nejen výkony, ale i atmosférou.

Přihláška

vcbrna@kometaplavani.cz

 

Májové Brno

Májové Brno se během let stalo velmi významným mezinárodním závodem, kde se utkává největší talenty z řad plavců mladšího a staršího žactva z celé republiky i zahraničí. Celkově do 50-ti metrového bazénu Za Lužánkami zavítá více jak 300 mladých sportovců, díky čemuž tato akce patří mezi největší události bazénového plavání u nás.

Přihláška

majovebrno@kometaplavani.cz

 

Brněnský tučňáček 

Brněnský tučňáček je určen pro nejmenší plavce, kteří tak mají možnost okusit své první velké mezinárodní plavecké závody. SKP Kometa plavání nabízí mnoho plaveckých kurzů, oddílů plavání, ale i plaveckých kempů pro které je Brněnský tučňáček jedním z prvních závodů, kde mohou nejmenší plavci poměřit své síly se svými vrstevníky. Každoročně se v lednu do 25-ti metrového bazénu na Lesné ponoří nejmladší plavci nejen z ČR, ale i z Polska, Slovenska, Maďarska a Německa.

Přihláška

tucnacek@kometaplavani.cz 

 

 

[Author]