Plavání
Vodní pólo
28.4.2018 - Mistrovství ČR JUN a MŽ 2018 Brno, 21.-22.4.2018
Mistrovství ČR JUN a MŽ 2018  Brno, 21.-22.4.2018
O víkendu 21-22.4. 2018 se družstvo juniorek zúčastnilo Mistrovství ČR v Brně, které pořádal náš oddíl společně s Teslou. Děvčata se představila v kategoriích volné sólo - Gabriela Plisková, technické sólo - Magdalena Cinková, technické duo - Anna Ivičičová, Lucie Dobešová, v týmové sestavě a v kombinované volné sestavě. Technické sestavy byly pro děvčata nové, což se projevilo nervozitou a asynchrony. Volné sestavy byly zaplavány bez větších chyb a děvčata bojovala statečně až do konce s...

Více informací zde...
27.4.2018 - Závody mládeže - Jihlava (25m)
Závody mládeže - Jihlava (25m)
O víkendu se na plaveckém bazénu v Jihlavě konaly závody mládeže. Z celkového počtu 250 přihlášených plavců hájilo naše barvy 57 Komeťáků, převážně z Arménské, odílového družstva žáků a závodního družstva z Kraví Hory.   Celkem jsme získali 42 medailí - 16 zlatých,13 stříbrných a 13 bronzových medailí a mnoho dalších osobních rekordů.

24.4.2018 - MZ Graz Trophy 2018
MZ Graz Trophy 2018
V rakouském Grazu se konal tradiční mezinárodní mítink ATUS Graz Trophy 2018 , který proběhl v termínu od 20. do 22. dubna. Na tomto kvalitním závodě nechyběli ani plavci našeho klubu (zástupci Olympu, SGLD) a rozhodně se neztratili, i když konkurence byla obrovská. Posuďte sami - 807 přihlášených plavců ze 102 klubů z domácího Rakouska, dále z České republiky, Chorvatska, Indie, Itálie, Izraele, Kanady, Litvy, Lucemburska, Maďarska, Malty, Německa, Rumunska, Slovenska a Švýcarska. Na startu ...